Меню
Хатня
- - - - - - -
:: Новини і статті
Політика
Суспільство
Культура
Маzепа-Фест
Освіта
Мова
Історія
Релігія
Історія Просвіти
Молода Просвіта
Незабутні
Рахівник
Про великих синів нації, убитих комуністичним дияволом PDF Надрукувати
П’ятий том серії книг ”Реабілітовані історією” презентували у приміщенні обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. „Видання є результатом виконаного обов’язку перед пам’яттю невинно убієнних комуністичною владою людей, – промовив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Соловей. – На його сторінках розповідається про уродженців та мешканців Полтавщини, які зазнали незаконних репресій у роки тоталітаризму. Серед них – Володимир Грінченко, Михайло Драй-Хмара, Микола Зеров, Микола Міхновський, Кирило Осьмак, Симон Петлюра, Володимир Шемет.” Нариси про життя та діяльність майже двох сотень постатей, зібрані в науково-документальному виданні, написані різними авторами. Це Олександр Білоусько, Алла Киридон, Олексій Нестуля, Володимир Пащенко, Тарас Пустовіт, Віктор Ревегук, Петро Ротач, Микола Степаненко…
Упорядником книги став директор центру з дослідження історії Полтавщини Олександр Білоусько. Обласну редакційну колегію очолив Сергій Соловей. До неї, зокрема, увійшли Олег Пустовгар, Володимир Годзенко, Микола Кульчинський, Микола Ляпаненко.
 Видання, що стане в пригоді науковцям, історикам, краєзнавцям, педагогам, студентам, учням та просто шанувальникам вітчизняної історії, фінансувало Головне управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації. За словами його начальника Олега Пустовгара, у книзі розповідається про борців за свободу нашої держави, тому презентували її у День всенародного голосування за Незалежність України. Він також зауважив, що облдержадміністрація і надалі йтиме українським шляхом, вона сприятиме виданню подібних книг. Отже, на цьому робота щодо встановлення історичної правди не завершується.
Оригінал-макет книги підготувало полтавське видавництво „Оріяна”, а друком вона вийшла у видавництві „АСМІ”.
Тетяна Тимченко


 
Наступна >
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio
t