Меню
Хатня
- - - - - - -
:: Новини і статті
Політика
Суспільство
Культура
Маzепа-Фест
Освіта
Мова
Історія
Релігія
Історія Просвіти
Молода Просвіта
Незабутні
Рахівник
Мова
БЕЗ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ PDF Надрукувати
В Укрінформі відбулася прес-конференція організаторів ІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика “Як порятувати конкурс?” Ішлося про те, наскільки мало уваги приділяють державні структури інституції, що стала знаковою в культурному житті суспільства. Привернути увагу громадськості до проблем мовного змагання, а також знайти шляхи виходу із ситуації, що склалася, мали на меті учасники прес-конференції.

Надія КИР’ЯН, 
Олена ШУЛЬГА "Слово Просвіти"

Детальніше...
 
Чи здатні ми вилікувати себе? PDF Надрукувати

Чи замислювалися ви колись над тим, чому українську мову за¬звичай називають калиновою? Калина – це зцілювальний згусток енергій, який несе в собі інформацію про Всесвіт. Унікальне дерево, якому немає рівних. У прадавній час, коли не було аптек, калина росла біля кожної хати. Свою живу рослинну аптеку люди мали в себе на городі, в садку або в квітнику.

 

Детальніше...
 
Нагородили кращих знавців української мови PDF Надрукувати
Нещодавно завершився останній – четвертий загальнонаціональний етап 9 міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. У Полтаві нагороджували призерів обласного туру. Мовно-літературні змагання провели як серед студентів, учнів професійно-технічних училищ, так і з-поміж школярів. Наймолодші україністи - третьокласники. Щороку конкурс стартує 9 листопада в День писемності та мови. Аби потрапити на загальнонаціональний рівень, необхідно стати першим на шкільному, районному та регіональному етапах.
Детальніше...
 
Free design by [ Anch ] Gorsk.net Studio
t