Усе про букмекерську контору Sbobet

Травень 17, 2021 | Posted by | Filed under Культура, Маzепа-фест

Початок діяльності букмекерської контори Sbobet asia датовано 2004 роком – і з тих пір компанії вдалося зайняти місце лідера в переліку ігрових компаній з азіатським походженням. Підтвердженням цьому служать кілька нагород, отриманих конторою у 2009 і 2010 роках, коли вона була удостоєна звання "Кращого азіатського оператора". Сьогодні компанія веде співпрацю з кількома популярними футбольними клубами, серед яких "Боруссія" та "Лідс Юнайтед".

На сторінках офіційного сайту букмекерської контори можна відшукати не тільки ставки на спорт. Значний вибір зі слотів і доступне віртуальне казино є приємною пропозицією для організації дозвілля. Крім того, букмекерська контора має Live-ігри з реальними дилерами, а також декілька різних лотерей і KENO.

Детальніше про рівень надійності

Реєстрація Sbobet була проведена на острові Мен, як найбільшого світового офшору. Саме тому дана юрисдикція не може вважатися достатньо надійною. Діяльність компанії здійснюється на підставі ліцензії, виданої на території того ж острова. Її видача датована 2019 роком, номер – ACT 2001, документ дійсний до 2024 року. Український регулятор не давав дозволу букмекерській конторі на гральну діяльність, однак для роботи з сайтом дзеркало не потрібно, і в країні його не заблоковано.

Переважно відгуки про контору позитивні, проте є кілька негативних думок. Останні пов'язані зі скаргами на блокування рахунків і наявністю проблем з організацією виведення фінансових коштів. І хоч реєстрація з ліцензією букмекерської контори належать до офшорних, хороших відгуків про неї набагато більше, аніж поганих.

Кілька слів про бонусну політику

Що стосується бонусів, то на сторінках офіційного сайту компанії вони представлені досить скромно. Творці розробили лише один бонус, пов'язаний з першим депозитом. Простіше кажучи, можливе збільшення депозиту до 200 EUR. Щоб сума поповнення була збільшена на 15 %, досить впоратися з процедурою реєстрації й внести фінансові кошти на рахунок.

Оскільки умови для відіграшу не опубліковані і бонусів більше немає, важко назвати бонусну політику букмекерської контори хорошою. Один бонус – це мізерно мало для клієнта, та й інформації про нього недостатньо. При цьому спеціальних пропозицій для постійного користувача не передбачено зовсім.

No comments yet.
You must be logged in to post a comment.