Товариство «Просвіта» подарує вишиванки і книги полтавським дітям, батьків яких вбили окупанти під час російсько – української війни (АТО)

Чер 10, 2016 | Posted by | Filed under Актуально

“Політика сильніша за географію, проте спільна культура – сильніша за обох!” – саме під таким гаслом Теребовлянські районне та міське об’єднання товариства “Просвіта” Тернопільщини спільно із Полтавським обласним товариством «Просвіта» проведуть акцію до 25 річниці Незалежності України. Про це повідомив у інтерв’ю полтавській радіостанції «Ваша хвиля» член правління Полтавського обласної «Просвіти» імені Тараса Шевченка Олег Пустовгар.

“Головна мета акції, – розповіли очільниця Теребовлянського районного об’єднання товариства “Просвіта», письменник і громадський діяч Наталія Михно та громадський діяч, член правління Полтавського обласного товариства «Просвіта» Олег Пустовгар, – допомогти відчути свято Дня Незалежності маленьким полтавчанам, батьки яких загинули у війні з російськими окупантами на сході України”. Вони наголосили, що це акція для тих, хто любить свою країну і дбає за її майбутнє. У Полтаві, місті, де народився основоположник української літературної мови Іван Котляревський, є дев’ять родин, в котрих діти залишилися без батька. Теребовлянські просвітяни вирішили до 24 серпня вишити для цих дітей сорочки, аби вони змогли одягнути їх на свято Незалежності нашої країни. Також Полтавська «Просвіта» на радіо «Ваша хвиля» звернулася до усіх небайдужих мешканців Полтавського краю долучитися до збору книг українських письменників та поетів для цих дітей. Збір книг відбуватиметься у приміщенні обласного товариства «Просвіта» за адресою : пров. Романа Шухевича , буд 4. Акція триватиме з 15 червня до 15 серпня року.

Прес-центр Полтавського обласного товариства «Просвіта»

Tags:
No comments yet.
You must be logged in to post a comment.