Активіст Полтавської «Просвіти», академік і професор Віталій Ханко написав “Енциклопедію мистецтва Полтавщини”. Унікальну книгу презентували громадськості

Лип 4, 2016 | Posted by | Filed under Прес-релізи

Двотомник “Енциклопедія мистецтва Полтавщини” став першою в Україні масштабною регіональною художньою енциклопедією. Унікальність книги ще й у тому, що вона висвітлює художній процес краю протягом величезного історичного періоду – від давніх часів до ХХІ століття.

Цю унікальну книгу знаного в Україні мистецтвознавця, активіста Полтавського обласного товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Віталія Ханка представили громадськості у Миргороді. Презентацію влаштували відділ культури Миргородського міськвиконкому спільно із місцевою бібліотекою, інформує УНН-Центр.

Просвітянин збирав матеріали для книги протягом сорока років, а останні сім років він перевіряв та упорядковував їх. У двотомнику “Енциклопедія мистецтва Полтавщини” представлено дані про мистецьких діячів, фундаторів храмів та меценатів, про поселення, навчальні заклади, приватні зібрання і державні музеї, промислові артілі й фабрики.

Правління Полтавського обласного товариства «Просвіта» щиро вітає академіка Віталія Ханка з цим творчим подвигом і зичить нових звитяг на ниві української національної культури.
Прес-центр Полтавського обласного товариства «Просвіта»

Tags:
No comments yet.
You must be logged in to post a comment.