Archives

Archive for the ‘Оголошення’ Category

Про це заявив голова Полтавського обласного об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Микола Кульчинський на прес-конференції у комунальній агенції «Новини Полтавщини». Мазепинське свято відбудеться 5 травня у Полтаві у сквері неподалік Свято-Успенського кафедрального Собору УПЦ Київського Патріархату та хати садиби Івана Котляревського.

Шановні полтавці! Товариство “Просвіта” запрошує Вас 22 травня на 17.00 прийти до пам’ятника Тарасу Шевченку, схилитись перед Пророком й наповнитись його Духом Првди, Свободи і Любові до України.

Тра 16, 2013 | Filed under Оголошення

Дорогі полтавці! Товариство «Просвіта» запрошує на вечір пам‘яті Героя України, видатного борця за незалежність, політв‘язня-шестидесятника, видатного громадського і державного діяча, засновника і багатолітнього лідера  Народного Руху В‘ячеслава  Чорновола з нагоди його 75-річчя. У програмі вечора перегляд фільму про Чорновола, спогади соратників та виступи артистів. Вечір відбудеться  23 грудня о 15.00 у актовій залі Обласної ради […]

Гру 20, 2012 | Filed under Незабутні, Оголошення

Товариство “Просвіта” запрошує викладачів, студентів, учнів старших класів відвідати експозицію “Народна війна”, яку представить Голова Київського Товариства “Меморіал” ім. В.Стуса Роман Круцик. Експозиція побудована на архівних документах та відображає визвольну боротьбу українського народу 1917-1932 рр., велика кількість ще донедавна засекречених документів представлених у експозиції вперше вводиться в науковий обіг. Експозиція триватиме 6-7 грудня. Відкриття 6 […]

Гру 4, 2012 | Filed under Оголошення

Музейна експозиція “Народна війна” розміщена в експозиційних залах Київської міської організації товариства «Меморіал» ім. В.Стуса. Вона складається і 24 тематичних планшетів довжиною 2 м. кожний, виготовлених із цупкого паперу, який легко згортається в рулони для транспортування. Тематиці Центральної Ради присвячені два планшети, Гетьманській Україні – один, Директорії – два, ЗУНР – один, Кубані – один, […]

Гру 4, 2012 | Filed under Оголошення, Суспільство

24 листопада, в суботу, о 15.30, біля переходу “Злато місто” відбудеться громадська панахида та жалобна хода в пам’ять про безвинно загиблих від Голодомору 1932-1933 рр. Хода відбудеться по вул. Жовтневій до Свято-Успенського Кафедрального собору.

Лис 19, 2012 | Filed under Оголошення, Суспільство

В рамках фестивалю мистецтв «Мазепа-фест» за підтримки народного депутата України Миколи Кульчинського, вперше у Полтаві одночасно з іншими містами України проводиться кінофестиваль україномовного короткометражного фільму «Відкрита ніч» режисера Михайла Іллєнка.

Лип 2, 2012 | Filed under Культура, Оголошення

Не дай владі позбавити нас рідної мови! Прийди на мітинг на підтримку української мови  як єдиної державної. Товариство “Просвіта” та б’єднана опозиція «За Батьківщину» закликає всіх полтавців у вівторок, 19 червня, о 16.30 прийти під стіни обласної державної адміністрації та висловити свою позицію владі. Захисти своє право говорити і бути почутим!

Чер 15, 2012 | Filed under Оголошення

Товариство «Просвіта» запрошує на презентацію книги  «Чорні Запорожці: історія полку» яка відбудеться 29 травня о 13.00 в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти

Тра 25, 2012 | Filed under Оголошення

У творі має бути висвітлене особисте ставлення до Тараса Шевченка і дана обґрунтована відповідь на питання: «Хто для тебе Тарас Шевченко?: а) учитель життя б) поет-пророк в) поет-лірик г) друг чи антипод Гоголя д) будитель духу українців». Обов’язкове висвітлення теми: «Бог у Шевченковому житті» та «Що говорить тобі «Посланіє».

Кві 18, 2012 | Filed under Оголошення