“Відкрита ніч” у Полтаві

В рамках фестивалю мистецтв «Мазепа-фест» за підтримки народного депутата України Миколи Кульчинського, вперше у Полтаві одночасно з іншими містами України проводиться кінофестиваль україномовного короткометражного фільму «Відкрита ніч» режисера Михайла Іллєнка.

У програмі: конкурсні та позаконкурсні роботи молодих українських режисерів, оголошення переможців конкурсу. Всі фільми беруть участь у Конкурсі Глядацьких Симпатій.

Кінофестиваль відбудеться у парку Перемоги біля клубу «Villa Крокодила» 7 липня, початок о 22.00. Запрошуються усі бажаючі. Тож берімо каремати, хороший настрій та йдемо у парк Перемоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма кінофестивалю:

ІГРОВЕ КІНО – КОНКУРС

1

«Хуліган»                                            09:36

Режисер Василь Білик

2

«Борода»

Режисер Дмитро                                 18:00

Сухолиткий-Соб

чук

3

«Миколине поле»                                14:27

Режисер Єлізавета Клюзко

4

«Свояки»                                            13:40

Режисер Сергій Сілява

5

«Зов»                                                  15:20

Режисер Ігор Ткачук

6

«MANU 18 374»                                   10:26

Режисер Мирон Латик

7

«Присутність»                                     08:06

Режисер Тетяна Гетта

8

«Туга»                                                 09:19

Режисер Катерина Цвігун

9

«Невигадана історія»                          03:48

Режисер Артем Антонченко

10

«Тімка»

Режисери

Оксана Артеменко                              15:03

Марина Артеменко

11

«Пістолет»                                          10:00

Режисер Наталя Пасеницька

12

«За ковдрами»                                    11:56

Режисер Ліза Сміт

13

«Перше побачення»                            07:17

Режисер Андрій Павлюк

02:27:00

 АНІМАЦІЯ – КОНКУРС

1

«Кожному»                                                      02:08

Режисер Денис Сполітак

2

«Чистий»                                                           09:03

Режисер Олена Потьомкіна

3

«Птахи»                                                             06:14

Режисер Микола Лиськов

4

«Шедевр»                                                        02:21

Режисер Родіон Шуб

5

«Без кінця»                                                      04:34

Режисер Катерина Чепік

 

6

«Бачили очі, що купували»                      02:05

Режисер Олена Ніколіна

7

«Вікно»                                                              02:59

Режисер Оксана Федько

00:30:29 

ПОЗАКОНКУРСНА ПРОГРАМА

 1

«Вузлик» Світова прем’єра

Режисер Микита Лиськов

2

«Пляж»                                                              01:58

Режисер Олена Ніколіна

3

«Веснянка»

Режисер В.Чайка

4

«Уві сні»                                                            08:44

Режисер Катерина Чепік

5

«І душу, і тіло»                                                               04:40

Режисер Олександр Фешенко

6

«Чорнобиль. Голоси»                                16:15

Режисер Юстина Дусан

7

«Прип’ять. Мертве місто»

Режисери                                                         04: 20

М.Бурнос, В.Фесенко

8

«Гаманець»                                                     14:01

Режисер Андрій Макарченко

9

«Останній лист»                                            10:00

Режисер Олена Борозенець

10

«Пробудження»                                           09:53

Режисер Ганна Вахоцька

11

«На дні»                                                            07:34

Режисер Тетяна Гетта

12

«Кізонька»                                                       10:36

Режисер Ірина Устеленцева

13

«В’яне-пропадає»                                       11:57

Режисер Тетяна Дородніцина

РЕТРОСПЕКТИВА

1

«Гойдалка»                                                      02:35

Режисер Сергій Мироненко

2

«Жива фарба»                                                02:00

Режисер Олена Семак

3

«Труси»                                                             07:50

Режисер Жанна Довгич

4

«Погана прикмета»                                     02:12

Режисер Оксана Черненко

5

«Куплет, приспів, куплет»                       02:30

Режисер Денис Сполітак

6

«Уік’ед»                                                            10:00

Режисер Євгенія Ільменська

7

«Засипле сніг дороги»                               07:40

Режисер Євген Сивоконь

8

«Каfейна гуща»                                             10:00

Режисер Оксана Ільменська

9

«П’єса для трьох акторів»                        10:00

Режисер Олександр Шмигун

10

«Методика виконання злочинів»        07:00

Режисер Артур Лі

11

«Маланка»                                                      04:00

Режисер Сергій Мельниченко

Tags:
No comments yet.
You must be logged in to post a comment.